Kontakt

SPORTFLORI
PRODEJNA- VALDŠTEJNOVA 8
Cheb 35002
tel: +420 603 801411
sportflori@seznam.cz

Novinky

arr3Jak správně vybrat kolo ?Než si vyberete kolo, zkuste si přečíst následující článekZákladem správné volby je, si nejprve...

Anketa

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc Velice moc 56% Ucházející Ucházející 16% Jde to Jde to 15% Vůbec Vůbec 13%

O NÁS

Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí - 25 let v podnikání v oboru cyklistiky v Chebu. Právě díky tolika letům zkušeností si troufáme tvrdit, že jsme jedni z nejlepších odborníků v tomto odvětví. Vlastníme kamennou prodejnu v centru Chebu se servisní dílnou, kde nám rukami projde každý rok stovky kol a elektrokol.

Ke všem našim zákazníkům se snažíme přistupovat individuelně a se vstříctností a vždy jsme připraveni poradit odborně. Proto také několikrát do roka absolvujeme různá školení, neboť i v tomto oboru není o novinky a nové technologie nouze. Věříme, že v dnešní uspěchané době zákazníci ocení náš osobní přístup.

I když jsme raději za návštěvu u nás na prodejně, výběr zboží a námi nabízených produktů osobně, snažíme se o celkovou spokojenost zákazníků, proto je Vám k dispozici také náš e-shop. Protože si ale tento e-shop spravujeme  sami, ne vždy je zde všechno zboží, které máme v nabídce. Za to se velice omlouváme, bohužel ale nejsme schopni (například při sezónním shonu) kontrolovat veškeré zboží. Proto budeme rádi, když se na nás s jakýmikoliv dotazy obrátíte skrze telefon nebo e-mail (+420603801411 , sportflori@seznam.cz).

Přejeme všem našim zákazníkům, ať současným či budoucím, příjemné nakupování u nás na prodejně Sportflori nebo na našem e-shopu. Těšíme se na Vaší návštěvu!

Tým SPORTFLORI - Václav Florián, Karina Floriánová

 

SPOLUPRACUJEME SE ZNAČKAMI:

(produkty buď máme skladem nebo je možnost objednání)

Jízdní kola značek: GHOST, AUTHOR, KELLYS, MERIDA, SUPERIOR, DEMA, LAPPIERRE

Elektrokola značek: CRUSSIS, APACHE, LECTRON, LEADER FOX

Cyklodoplňky: SHIMANO, FORCE, KELLYS, SCHWALBE, CONTINENTAL, MITAS, BBB, SRAM

Koloběžky: KOSTKA, CRUSSIS, YEDOO, TEMPISH

Oblečení: FORCE, SILVINI, CRAFT, MOIRA, LOAP

DALŠÍ NÁMI NABÍZENÉ PRODUKTY: odrážedla, skateboardy, pennyboardy, freestyle koloběžky, kolečkové brusle, zimní brusle, cykloboty, hokejová výzbroj a výstroj, dětské sedačky na kolo a mnoho dalšího.... :-)