O NÁS

Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí - 25 let v podnikání v oboru cyklistiky v Chebu. Právě díky tolika letům zkušeností si troufáme tvrdit, že jsme jedni z nejlepších odborníků v tomto odvětví. Vlastníme kamennou prodejnu v centru Chebu se servisní dílnou, kde nám rukami projde každý rok stovky kol a elektrokol.

Ke všem našim zákazníkům se snažíme přistupovat individuelně a se vstříctností a vždy jsme připraveni poradit odborně. Proto také několikrát do roka absolvujeme různá školení, neboť i v tomto oboru není o novinky a nové technologie nouze. Věříme, že v dnešní uspěchané době zákazníci ocení náš osobní přístup.

I když jsme raději za návštěvu u nás na prodejně, výběr zboží a námi nabízených produktů osobně, snažíme se o celkovou spokojenost zákazníků, proto je Vám k dispozici také náš e-shop. Protože si ale tento e-shop spravujeme  sami, ne vždy je zde všechno zboží, které máme v nabídce. Za to se velice omlouváme, bohužel ale nejsme schopni (například při sezónním shonu) kontrolovat veškeré zboží. Proto budeme rádi, když se na nás s jakýmikoliv dotazy obrátíte skrze telefon nebo e-mail (+420603801411 , sportflori@seznam.cz).

Přejeme všem našim zákazníkům, ať současným či budoucím, příjemné nakupování u nás na prodejně Sportflori nebo na našem e-shopu. Těšíme se na Vaší návštěvu!

Tým SPORTFLORI - Václav Florián, Karina Floriánová

 

SPOLUPRACUJEME SE ZNAČKAMI:

(produkty buď máme skladem nebo je možnost objednání)

Jízdní kola značek: GHOST, AUTHOR, KELLYS, MERIDA, SUPERIOR, DEMA, LAPPIERRE

Elektrokola značek: CRUSSIS, APACHE, LECTRON, LEADER FOX

Cyklodoplňky: SHIMANO, FORCE, KELLYS, SCHWALBE, CONTINENTAL, MITAS, BBB, SRAM

Koloběžky: KOSTKA, CRUSSIS, YEDOO, TEMPISH

Oblečení: FORCE, SILVINI, CRAFT, MOIRA, LOAP

DALŠÍ NÁMI NABÍZENÉ PRODUKTY: odrážedla, skateboardy, pennyboardy, freestyle koloběžky, kolečkové brusle, zimní brusle, cykloboty, hokejová výzbroj a výstroj, dětské sedačky na kolo a mnoho dalšího.... :-)