Úvod » BLATNÍKY

BLATNÍKY

Řadit podle 
Výrobce 

MTB přední blatník s měkkým ohebným koncem. Připevnění na vidlici pomocí TurnFix rychloupínacího systému. (pro vidlice 18.5 – 34.0) Dvoubarevný kompozitový materiál. Speciální geometrie s ochranou velké plochy. Vhodný pro 26" kola s odpruženou vidlicí.
naše cena 389 Kč

img


MTB zadní blatník s měkkým ohebným koncem. RingFix rychloupínací systém na sedlovky s průměry 25.0 - 34.9mm. Dvoubarevný kompozitový materiál. Speciální geometrie s ochranou velkého povrchu. Vhodný pro 26" MTB a 28“ silniční kola. Nálepka pro ochranu sedlovky.
naše cena 469 Kč

img


MTB přední blatník, s měkkým ohebným koncem. Připevnění na vidlici pomocí TurnFix rychoupínacího systému. (pro vidlice 18.5 - 34.0) Dvoubarevný kompozitový materiál. Speciální geometrie s ochranou velkého povrchu. Vhodný pro 27.5" a 29" kola s odpruženou vidlicí.
naše cena 399 Kč

img


MTB zadní blatník, s měkkým ohebným koncem. RingFix rychloupínací systém na sedlovky s průměry 25.0 - 34.9mm. Dvoubarevný kompozitový materiál. Speciální geometrie s ochranou velkého povrchu. Vhodný pro 27.5" a 29" MTB kola.
naše cena 479 Kč

img


Blatník k uchycení na spodní rámovou trubku. V horní části rozšířený pro lepší ochranu v případě potřeby. Může být namontován v několika pozicích. Kompozitní materiál s měkkým ohebným koncem. Navržen pro extrémní MTB. Dvě elastické pásky pro uchycení. Délka: 350 mm.
naše cena 249 Kč

img


Lehký odolný polypropylenový blatník, zadní. Dva elastické pásky pro uchycení blatníku. Určeno pro fatbiky. RingFix uprvňovací systém (BFD-90) pro zadní blatník. Hmotnost: 186 gramů.
naše cena 359 Kč

img


Set předního a zadního blatníku, poskytují plnou ochranu proti vodě a písku. Vhodné pro dětská a trekingová kola. Montáž pod šrouby brzd. Pevná konstrukce. Stojny z nerezové oceli. Vysoce odolný PP Profile. Vhodné pro pláště do šířky 48mm.
naše cena 599 Kč

img


sada blatníků přední + zadní vhodné pro 28" trekkingová kola šířka blatníku: 48 mm materiál: PET ohebný materiál + dvojité kovové vzpěry hmotnost: 530 g baleno v sáčku vyrobeno Německu
naše cena 399 Kč

img


Set blatníků Přední a zadní blatník pro dětská kola Vhodný pro 20” kola
naše cena 229 Kč

img


Set blatníků Přední a zadní blatník pro dětská kola Vhodný pro 20” kola
naše cena 229 Kč

img


Přední a zadní blatník pro MTB a Cross S dvěmy průměrnými objímkami Pro všechny typy rámů Nastavitelný držák zadního blatníku
naše cena 299 Kč

img


Přední a zadní blatník Zadní blatník uchycený na polohovatelném držáku s nastavitelným úhlem Zadní blatník s SQR SYSTEM (smart quick release system) - rychloupínacím systémem pro všechny průměry sedlovekBR>Přední blatník s TURNER SYSTEM - dvoupolohovým rychloupínacím systémem
naše cena 699 Kč

img